Twoja wyjątkowa oferta już się skończyła!

Ale na mailu czeka na Ciebie dostęp do bezpłatnego mini warsztatu o blokadach twórczych!

Twoja wyjątkowa oferta już się skończyła, ale nadal możesz kupić to nagranie w cenie regularnej 99zł

Jak zacząć malować swobodnie i twórczo przyborami które już masz w domu?

Chcesz zacząć malować tu i teraz, ale boisz się, że potrzebujesz jakiś specjalnych, a najlepiej profesjonalnych przyborów? Chcesz poczuć, że Ty też możesz malować mając zaledwie kilka kolorów farb i parę kredek na dnie szuflady?

Chodź, pokażę, że nie potrzebujesz szczególnych materiałów, by zacząć, nie potrzebujesz wydać góry monet na materiały plastyczne, których będziesz się bała użyć… 

Wpuszczę Cię z prostotą i na luzie w magiczny świat kolorów, nawet jeśli wydaje Ci się, że nie masz, nic, lub to co masz jest wciąż niekompletne… Poczujesz, że malowanie może być dla Ciebie! Pokażę Ci, że (serio!) najpotrzebniejsze rzeczy masz zawsze przy sobie lub bardzo blisko siebie! 

Jestem przekonana, że po obejrzeniu tego nagrania totalnie nie będziesz mogła się doczekać kiedy zaczniesz co najważniejsze, będziesz chciała spróbować!

Czy wiesz, że ten szkic malarski zrobiłam bez użycia farb?

Trudno Ci uwierzyć?? w tym nagraniu pokażę Ci jak to zrobiłam, a Ty z łatwością będziesz mogła uzyskać podobny efekt, korzystając z materiałów które już masz w domu!

Dla kogo jest to nagranie?

Dla artystek malujących amatorsko, które chcą nabrać pewności siebie w malowaniu, które mimo tego, że nie mają solidnych podstaw warsztatowych, chcą się cieszyć procesem. 

Dla chcących nabrać lekkości i dziecięcej radości już z procesu twórczego, bez względu na ilość przyborów malarskich jaki aktualnie masz w domu. Obiecuję otworzyć Cię na próby i eksperymenty z tym co już masz!

Pokażę  Ci podstawowe przybory malarskie, które prawdopodobnie masz w domu i ich (być może) nieoczywiste użycie.

Lekkość w malowaniu nie jest oczywista, ani jeśli masz solidne podstawy warsztatowe, ani jeśli działasz intuicyjnie bez większych podstaw. Pokażę Ci  zmienić poczucie, że z tym co masz możesz niewiele, na otwierające się przed Tobą okno nowych twórczych możliwości!

Może masz w głowie teraz myśl:

Ale ja naprawdę nie mam czym malować, kilka zdekompletowanych kredek, dobrze zużyte  farby, chyba ciężko czymś takim malować.

Pewnie łatwiej byłoby mieć choć wymarzony zestaw farb, albo tylko pozornie łatwiej, może się okazać, że to tylko pozorna przeszkoda- to Twoje przekonanie, które masz w głowie, które Cię blokuje przed tym żeby zacząć.

W tym filmie pokażę Ci jak możesz zacząć z tym co masz, jak łączyć różne techniki razem i mieć z tego frajdę zamiast niedosytu.

Poczekam z malowaniem jak wreszcie kupię sobie te profesjonalne akwarele w kostkach i zestaw pędzli z naturalnego włosia/ lub ten cudny zestaw 72 pastelowych kredek w drewnianym pudełku, któremu się przyglądam od jakiegoś czasu w sklepie. Te ponoć są najlepsze!

Możesz czekać. Ale pomyśl co Ci da to czekanie? Czy popchnie Cię choć o krok do przodu na Twojej twórczej ścieżce? Czy nie lepiej działać z tym co masz tu i teraz? A co jeśli okaże się, że zestaw z Twoich marzeń wcale tak dobrze nie sprawdzi się u Ciebie? Nie malując nie jesteś w stanie dowiedzieć się w jakiej technice czujesz się najlepiej, i które kolory przyciągają Cię najbardziej…

Pokażę Ci jak zacząć z tym co najprawdopodobniej masz w swojej szafce kuchennej i co możesz znaleźć podczas spaceru!

Wiem dobrze jak ciężko jest oprzeć się pokusie tych pięknych, nowych, pachnących zestawów materiałów plastycznych! znam to uczucie!

Ale uwierz mi, że gdy zbierzesz wszystko co masz w domu i siądziesz z tym, i bez oczekiwań zaczniesz tworzyć, Twoja kreatywność zaprowadzi Cię w niezwykłe miejsca, być może, że dotąd zupełnie Ci nieznane. Daj szansę swoim spracowanym farbom i może trochę przykrótkim kredkom 🙂 To pozwoli Ci zapoznać się z tym co lubisz, pokaże Ci kierunek w którym chcesz iść. I dopiero w taki sposób- poprzez tworzenie możesz przekonasz się nie tylko co lubisz malować, ale też czym chcesz to robić, jaki materiały plastyczne pociągają Cię najbardziej! I wtedy przyjdzie ten moment, w których będziesz wiedziała czego potrzebujesz do dalszej pracy, czego Ci brakuje i co jak dokupisz sprawi Ci tę radość i pozwoli się faktycznie rozwijać, a nie będzie tylko zalegać w szufladzie…

Nazywam się Kasia Stopińska, maluję od prawie 20-stu lat i mimo tego wciąż wracam do twórczych eksperymentów, sięgając po czasami najmniej oczywiste przybory. To pozwala mi rozwijać moja malarską. kreatywność!

Po przejściu wieloletniej drogi, i wciąż dużym poczuciu niedosytu, doszłam do miejsca o którym zawsze marzyłam, i choć. wiem, że wciąż jestem w procesie, to dziś jest to zupełnie inny punkt mojego twórczego życia.

Zaczęłam na nowo otwierać się na moją kreatywność na radość i swobodę tworzenia, otworzyłam się na eksperymenty i zupełnie nowe ścieżki w moim twórczym życiu

Wierzę, że poprzez czułe podejście do procesu i swobodną zabawę malarską możesz odkryć swoją kreatywność na nowo!

Zrobiłam to ja i wiele dziewczyn ze mną, mam już prawie 100 zadowolonych warsztatowiczek, które poprowadziłam. Chcę się dzielić wiedzą, którą zdobyłam we własnym procesie i pomagać  innym artystkom, mającym potencjał i szukającym drogowskazu.

Uważam, że swobodne, niczym niezblokowane malowanie może być również dla Ciebie, nawet jeśli dzisiaj wydaje Ci się że e nie masz do tego odpowiednich zasobów!
Czy jesteś gotowa by zacząć malować swobodnie i z lekkością? By spacerując wśród natury łapać  się na tym, że widzisz świat kadrami nowych obrazów? By zobaczyć pejzaż zupełnie nowymi oczami, by nim się bawić i swobodnie inspirować?

Po zakupie otrzymujesz dostęp do 40 minutowego nagrania z którego możesz korzystać przez najbliższy rok, licząc od dnia zakupu. 

O malowaniu i dobieraniu przyborów opowiadam z łatwością i na luzie, prowadzę Cię za rękę, zachęcam do eksperymentowania z tym co masz. Zachęcam Cię  by zacząć niemal natychmiast, z tym co aktualnie masz, nie czekając na lepszy czas, który zwyczajnie może nie nadejść!

Czego się dowiesz z nagrania ?

  • co jest Ci absolutnie niezbędne, żeby zacząć
  • jak łączyć różne techniki malarskie (tusz, kredki, domowej roboty farby, kredki)
  • czym zastąpić farbę jeśli akurat nie masz takiej pod ręką
  • czego możesz użyć zamiast pędzla (można malować bez pędzla!)
  •  od czego zacząć malować swobodne szkice
  • jak zrobić próbnik nowych kolorów i narzędzi
  • jak namalować obraz za pomocą 2-3 kolorów
  • kiedy warto pójść do sklepu i kupić nowe lub dodatkowe materiały plastyczne (wcale nie na samym początku)