Jeszcze tyle czasu Ci pozostało, żeby obejrzeć to nagranie:
Chcesz wreszcie  przestać zwlekać i podjąć aktywność twórczą? 

Chcesz poczuć, że Ty też tak potrafisz i zamiast śledzenia z wypiekami na twarzy innych twórców z lekkością przejść do twórczego działania?

Mam dla Ciebie wyjątkową ofertę!!!

Warsztaty malarskie on-line. Pejzaż  letni, zabawa malarska i twórcze eksperymentowanie.
 
Wpuszczę Cię z prostotą w wielką przygodę, opowiadam o procesie tworzenia z łatwością i na luzie, a co najważniejsze, będziesz chciała spróbować!

Chcesz poczuć wolność w tworzeniu? Chcesz wiedzieć jak przełożyć inspiracje na konkretną pracę i czuć przyjemność z pracy twórczej? Pokażę, że nie potrzebujesz szczególnych materiałów czy wyszukanych pomysłów, sztuka zaczyna się tuż obok Ciebie! 

Przeprowadzę Cię od momentu białej kartki i pustki w głowie przez zachętę i obserwację mojego procesu z bliska. To będzie piękna droga w rej każdy kolejny szkic będzie zaczątkiem kolejnego, ciekawszego, zmienionego i wyjątkowego. Poczujesz łatwość i ciekawość procesu… i co najważniejsze będziesz chciała spróbować!

Dla kogo są

te warsztaty?

Dla artystek malujących amatorsko, które chcą nabrać pewności siebie w malowaniu, które mimo tego, że nie mają solidnych podstaw warsztatowych, chcą się cieszyć procesem. Dla chcących nabrać lekkości i dziecięcej radości z procesu twórczego.

…wyobraź sobie, że malujesz z lekkością i swobodą…

…a wybór tematu i palety kolorystycznej nie stanowi dla ciebie najmniejszego wyzwania, jest wręcz przyjemnością. Przestajesz się bać malować, Malowanie staje się przyjemne i przychodzi Ci z dziecinną swobodą i radością. A świat kolorów Cię ciekawi i wciąga zamiast dawać poczucie niespełnienia i czegoś nieosiągalnego

…może masz w głowie myśli…

Ale ja nie potrafię malować! Po prostu nie mam do tego talentu!

Do zabawy malarskiej totalnie nie trzeba mieć tzw. talentu. Nie musisz idealnie odwzorowywać rzeczywistości na obrazie, od tego jest fotografia. Nie musisz doskonale oddać odblasków wody na jeziorze by malować interesujące pejzaże lub porywające abstrakcje inspirowane pejzażem. Wybierz sobie wąską przestrzeń która Cię pociąga i doskonal się w niej!

Nie mam pomysłu na malowanie

 Patrzysz na Instagramy innych osób i widzisz, że one ciągle tworzą nowe rzeczy. Naprawdę nie trzeba wiele, ani talentu ani zasobów by korzystać z tego co masz na co dzień wokół siebie, trzeba nauczyć się to zauważać.

Jeśli chcesz malować dla przyjemności i odskoczni od codziennych zadań potrzebujesz wyzbyć się myślenia „nie potrafię” i zastąpić je myśleniem „znajdę sposób” lub „to może być dla mnie”.

Nigdy nie malowałam pejzażu, nie wiem, czy właśnie to chcę malować

Pejzaż jest jedynie pretekstem do zabawy malarskiej, wiedzę i praktykę wyciągniętą z tych warsztatów swobodnie przełożysz na inne tematy Twoich prac.

Czy dam sobie radę?

Zakładając że w swobodnym malowaniu nie ma błędów, a jest droga- bo właśnie w taki sposób mówię o tym w warsztatach. Nawet jeśli ostatni raz pędzel w ręku miałaś w podstawówce, to zachęcę Cię  w taki sposób, że nie poczujesz się ani gorsza ani zawstydzona, ani tym bardziej oceniana jak mogło to być na lekcjach plastyki w szkole czy malarstwa na uczelni.

Nazywam się Kasia Stopińska, maluję od prawie 20-stu lat i prowadzę dla Ciebie te warsztaty. 

Ukończyłam zarówno liceum plastyczne jak i malarstwo na uczelni wyższej, i mimo solidnych podstaw warsztatowych dopiero od kilku lat nabrałam swobody, lekkości i ogromnej przyjemności z malowania. 

Zawsze lubiłam malować, ale przez lata trudno mi było się uwolnić ze schematów, które ktoś kiedyś włożył do mojej głowy. Częściej mam satysfakcję niż niedosyt, że to co robię  nie jest dość dobre.

Po przejściu wieloletniej drogi, i wciąż dużym poczuciu niedosytu, doszłam do miejsca o którym zawsze marzyłam, i choć wiem, że wciąż jestem w procesie, to dziś jest to zupełnie inny punkt mojego twórczego życia.

Wierzę, że poprzez czułe podejście do procesu i swobodną zabawę malarską możesz odkryć swoją kreatywność na nowo!

Zrobiłam to ja i wiele dziewczyn ze mną, mam już prawie 100 zadowolonych Warsztatowiczek, które poprowadziłam. Chcę się dzielić wiedzą, którą zdobyłam we własnym procesie i pomagać  innym artystkom, mającym potencjał i szukającym drogowskazu.

Pokażę Ci kilka prostych sposobów na to by zacząć swobodnie malować. Te warsztaty stworzyłam z myślą o Tobie, o kreatywnej choć trochę przyblokowanej osobie.

Uważam, że swobodne, niczym niezblokowane malowanie może być również dla Ciebie, tylko daj się poprowadzić!

Co zawierają warsztaty?

Po zakupie otrzymujesz dostęp do 7 lekcji w formie nagrań wideo, z których możesz korzystać przez najbliższy rok, licząc od dnia zakupu. Lekcje to łatwo przyswajalne, estetycznie pokazane kadry z mojej pracowni w formie nagrań wideo. To czysta uczta dla Twoich oczu i pokaźna dawka motywacji do podjęcia działania. 

Warsztat składa się z 7 lekcji ( 1 godz. 20 minut twórczego oglądania):

Wprowadzenie, czyli idziemy w plener (2:12)

Wybór narzędzi i kolorów (6:21)

Szkice koncepcyjne i próbnik kolorów (16:29)

Podmalówka, czyli pierwsza, bazowa warstwa obrazu (19:07)

Malowanie, czyli podążamy za tłem (22:18)

Wykończenie, czyli dodajemy ostatnie smaczki (14: 18)

Zakończenie (1:12) 

W nagraniach prowadzę Cię za rękę, pokazuję jak i gdzie szukam inspiracji. Dzielę się sprawdzoną i praktyczną wiedzą wypracowaną w ciągu mojej wieloletniej praktyki malarskiej.

+Bonus:

Do warsztatów dodaję też ok. 30 minutowe nagranie audio w ramach bonusu, to nagranie dotyczy nastawienia. Mówię w nim nie tylko o wielu moich, blokujących mnie przekonaniach, ale też o przekonaniach moich warsztatowiczek. Podpowiadam Ci jak możesz z nimi pracować zamieniając te niewspierające na takie które będą Cię wzmacniać. A to wszystko z perspektywy własnej drogi.

PAKIET I

 • -7 lekcji wideo dostępnych na platformie
 • -bonus audio o przekonaniach
 • -dostęp do materiałów przez rok

259zł

zamiast 499zł

PAKIET II 

 • -7 lekcji wideo dostępnych na platformie
 • -bonus audio o przekonaniach
 • -dostęp do materiałów przez rok
 • -30 minutowa konsultacja artystyczna-czyli rozmowa on-line ze mną na dowolny, przez Ciebie wybrany artystyczny temat

449zł

zamiast 699zł

 • UWAGA! Ilość tych pakietów jest ograniczona do 5 !

Do końca promocyjnej oferty zostało Ci:

O malowaniu opowiadam z łatwością i na luzie, prowadzę Cię za rękę, pokazuję jak i gdzie szukam inspiracji. Pokazuję sprawdzoną i praktyczną wiedzę wypracowaną na podstawie mojej wieloletniej praktyki malarskiej. Nie mówimy teoretycznie o kompozycji czy teorii koloru- idziemy w plener i obserwujemy pejzaż zabierając ze sobą to co nas najbardziej pociąga!

Dlaczego pejzaż?

Mam wrażenie, że pejzaż  jest bardzo uniwersalnym, a równocześnie różnorodnym tematem do malowania. Jest zmienny nie tylko jeśli chodzi o pory roku ale także o pory dnia. Nie musi być wymagający, łatwo można go uprościć lub zawęzić kolorystycznie. A jeśli czujesz taką potrzebę, możesz poczuć i wykorzystać jego bogactwo w swoich pracach. Ja poprostu kocham pejzaż i może trochę chciałabym Cię tym zarazić …

Warsztaty są dla Ciebie jeśli:
 • jesteś totalnie początkująca i ostatni raz miałaś pędzel w ręku w podstawówce, 
 • malujesz już trochę , ale czujesz, że kręcisz się w kółko i nie możesz ruszyć miejsca, 
 • miałabyś ochotę malować dla przyjemności, ale ciągle nie masz pomysłu, lekkości, za to wciąż jesteś przepełniona strachem przed „błędem”, 
 • chciałabyś się ośmielić w technikach plastycznych, lubisz nagrania instruujące Cię krok po kroku, znasz i lubisz mój sposób przekazywania malarskich inspiracji, 
 • nie masz planu na przedłużające się zimowe i wczesnowiosenne wieczory

 

Warsztaty nie są dla Ciebie jeśli:
 • chcesz się nauczyć podstaw malarstwa lub rysunku, w kursie nie uczę sztywnych, akademickich zasad dotyczących perspektywy, teorii koloru czy technologii malarstwa, 
 • cenisz wyżej zasady proporcji i perspektywy ponad twórczą ekspresję, i to jest ok, tylko, że w tym kursie nie będzie takich zagadnień, znasz moje inne wideo i nie odpowiada Ci mój sposób przekazywania przeze mnie wiedzy, 
 • śmiało poruszasz się w materii malarskiej, masz głowę pełną pomysłów i czujesz wolność w tym co robisz

 

Dołącz do grona prawie 100 zainspirowanych artystek, które z pasją i wzruszeniem odpowiadają o swojej przemianie!
 

Do końca promocji zostało Ci jeszcze tylko:

Q&A

Tak, ale w tak atrakcyjnej cenie tylko przez 5 dni od obejrzenia wideo o blokadach, aktualny licznik widzisz na tej stronie gdzieś powyżej

Tak! Warsztaty są prowadzone w formie zabawy, twórczych eksperymentów, szukania potencjału w sobie i w przyborach plastycznych. Bez porównywania się, bez przedwczesnej oceny, za to z czułością do siebie i swojego procesu.

konsultacja, czyli ok. 30 minutowa rozmowa na zoomie/skype lub innej dogodnej dla nas obu platformie (do dogadania indywidualnie) Rozmowa o Twojej drodze twórczej/o pracach/o materiałach plastycznych, poszerzenie tematu blokad twórczych lub dowolnego tematu zawartego w warsztatach. Tak naprawdę możemy pogadać na dowolny artystyczny temat 🙂 

Do zobaczenia na warsztatach!