5.00
(2 Ratings)

Pejzaż letni. Swobodna zabawa malarska i twórcze eksperymentowanie.

Categories: płatny
Lista życzeń Share
Share Course
Page Link
Share On Social Media

O kursie

Warsztaty malarskie w formie kursu on-line to 7 lekcji wideo (1 godz. 20 min.), z których możesz korzystać przez najbliższy rok, licząc od dnia zakupu.

W nagraniach prowadzę Cię za rękę, pokazuję jak i gdzie szukam inspiracji. Pokazuję sprawdzoną i praktyczną wiedzę wypracowaną na podstawie mojej wieloletniej praktyki malarskiej.

Patrzysz na obrazy innych artystów z ciekawością i miałabyś ochotę sama zacząć tworzyć? Chciałabyś zacząć malować, ale nie wiesz jak?

A może malowałaś już kiedyś, ale czujesz opór, chciałabyś znów zacząć? W głowie kłębią Ci się blokujące pytania. Nie wiesz skąd czerpać inspiracje do nowych obrazów, a przede wszystkim jak mieć z tej twórczości radość.  A nowe obrazy wciąż nie powstają…

Wiem coś o tym. Kilka lat temu też tam byłam, w mojej głowie było wiele blokujących mnie przekonań, a farby i pędzle wciąż czekały na lepszy czas i miejsce. Pomogła mi zmiana myślenia o mojej twórczości i po prostu podjęcie działania. I wtedy przyszła lekkość dobierania kolorów i totalna wolność zostawianego śladu na papierze. I właśnie część tych doświadczeń zawarłam w warsztatach „Pejzaż letni”.

Show More

What Will You Learn?

 • Warsztaty pomogą Ci z innej perspektywy spojrzeć na malowanie.
 • Nabierzesz odwagi i swobody w tworzeniu.
 • Pokażę Ci, jak możesz odblokować swoje przekonania i zacząć tworzyć z lekkością mając z tego ogromną satysfakcję!

Course Content

Pejzaż letni- warsztaty

 • Wprowadzenie, czyli idziemy w plener.
  02:12
 • Wybór narzędzi i kolorów.
  06:21
 • Szkice koncepcyjne i próbnik kolorów.
  16:29
 • Podmalówka, czyli pierwsza, bazowa warstwa obrazu.
  19:05
 • Malowanie, czyli podążamy za tłem.
  22:18
 • Wykończenie, czyli dodajemy ostatnie smaczki.
  14:18
 • Zakończenie.
  01:12

BONUS
nagrania audio

Student Ratings & Reviews

5.0
Total 2 Ratings
5
2 Ratings
4
0 Rating
3
0 Rating
2
0 Rating
1
0 Rating
W
2 lata temu
Cudowny, inspirujący kurs, zachęcający do próbowania, odkrywania radości i własnej drogi w malowaniu, rysowaniu! Nie potrzeba wiele, żadnych specjalnych umiejętności i narzędzi, ot kilka farb, kredek i pędzel żeby stworzyć coś wyjątkowego! Dziękuję.
MW
3 lata temu
Jestem bardzo zainspirowana do dalszej pracy. Bardzo podoba mi się przypomnienie, że najważniejsza jest zabawa malarska oraz to, żeby nie oceniać się - tylko śmiało rzucić w wir działania. Bardzo relaksująco wpływa na mnie też moment Twojego malowania i przedstawiania narzędzi , których używasz. Dziękuję, za to co robisz!