5.00(2)

Pejzaż letni. Swobodna zabawa malarska i twórcze eksperymentowanie.

  • Przez Katarzyna
  • Poziom kursu: Początkujący
  • Kategorie płatny
  • Czas trwania 1h 20m
  • Suma zarejestrowanych 18
  • Ostatnia aktualizacja 11 października 2021

Opis

Warsztaty malarskie w formie kursu on-line to 7 lekcji wideo (1 godz. 20 min.), z których możesz korzystać przez najbliższy rok, licząc od dnia zakupu.

W nagraniach prowadzę Cię za rękę, pokazuję jak i gdzie szukam inspiracji. Pokazuję sprawdzoną i praktyczną wiedzę wypracowaną na podstawie mojej wieloletniej praktyki malarskiej.

Patrzysz na obrazy innych artystów z ciekawością i miałabyś ochotę sama zacząć tworzyć? Chciałabyś zacząć malować, ale nie wiesz jak?

A może malowałaś już kiedyś, ale czujesz opór, chciałabyś znów zacząć? W głowie kłębią Ci się blokujące pytania. Nie wiesz skąd czerpać inspiracje do nowych obrazów, a przede wszystkim jak mieć z tej twórczości radość.  A nowe obrazy wciąż nie powstają…

Wiem coś o tym. Kilka lat temu też tam byłam, w mojej głowie było wiele blokujących mnie przekonań, a farby i pędzle wciąż czekały na lepszy czas i miejsce. Pomogła mi zmiana myślenia o mojej twórczości i po prostu podjęcie działania. I wtedy przyszła lekkość dobierania kolorów i totalna wolność zostawianego śladu na papierze. I właśnie część tych doświadczeń zawarłam w warsztatach „Pejzaż letni”.

Czego się nauczę?

  • Warsztaty pomogą Ci z innej perspektywy spojrzeć na malarstwo.
  • Nabierzesz odwagi i swobody w malowaniu.
  • Pokażę Ci, jak możesz odblokować swoje przekonania i zacząć tworzyć z lekkością i ogromną satysfakcją!

Tematy tego kursu

7 Lekcji 1h 20m

Pejzaż letni

1. Wprowadzenie, czyli idziemy w plener.00:02:12
2. Wybór narzędzi i kolorów.00:06:21
3. Szkice koncepcyjne i próbnik kolorów.00:16:29
4. Podmalówka, czyli pierwsza, bazowa warstwa obrazu.00:19:05
5. Malowanie, czyli podążamy za tłem.00:22:18
6. Wykończenie, czyli dodajemy ostatnie smaczki.00:14:18
7. Zakończenie.00:01:12

Opinie studentów

5.0

Total 2 Ratings

5
2 Oceny
4
0 ocena
3
0 ocena
2
0 ocena
1
0 ocena

Cudowny, inspirujący kurs, zachęcający do próbowania, odkrywania radości i własnej drogi w malowaniu, rysowaniu! Nie potrzeba wiele, żadnych specjalnych umiejętności i narzędzi, ot kilka farb, kredek i pędzel żeby stworzyć coś wyjątkowego! Dziękuję.

Jestem bardzo zainspirowana do dalszej pracy. Bardzo podoba mi się przypomnienie, że najważniejsza jest zabawa malarska oraz to, żeby nie oceniać się - tylko śmiało rzucić w wir działania. Bardzo relaksująco wpływa na mnie też moment Twojego malowania i przedstawiania narzędzi , których używasz. Dziękuję, za to co robisz!

Bezpłatnie